Najnovšie recenzie zo sekcie Pákové kávovary

Overený zákazník Testuj.to Jozef

Pridané: 11. novembra 2023

• Dizajn
  • Nástavec na páku
  • Žiadne príslušentstvo v základe

Pekný, dizajnový kávovar, páka na jedno alebo dve espressá, cold brew som nestihol vyskúšať, nemal som veľa času na testovanie výrobku. Nástavec na páku zabraňuje rozsypaniu kávy po okolí, to je šikovné, bez toho si ale kávu nenameliete. Napeňovač funguje výborne, len by som uvítal viac trysiek ako len jednu. Konvička by mohla byť väčšia

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 11. novembra 2023

• Veľkosť
  • Nástavec na páku
  • Manuál nie je v češtine

Vcelku malý, ale šikovný kávovar. Trochu alchýmie, než človek nastaví správnu hrubosť a množstvo kávy, aby bol v optimálnej zóne. Potom, keď si kúpite iný druh kávy, s iným pražením, musíte znova prenastavovať. Preto je asi lepšie kupovať stále tú istú. To je však osud pákových kávovarov. Šikovný nástavec páky, nikde sa káva zbytočne nesype, napenenie mlieka vyžaduje trochu cviku (asi 10 litrov mlieka), ale stojí to za to. Chýba návod na obsluhu v češtine.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

Pridané: 10. novembra 2023

• tichý chod mlynčeka
  • rýchlosť pripravenosti stroja
  • kompletné príslušenstvo vrátane kávy a šálok, konvičky na mlieko
  • veľký zásobník na vodu
  • veľmi pekné " rozbaľovanie "
  • príjemná obsluha
  • robustný stroj
  • zásobik na zrná nejde odpojiť

Páka s mlynčekom bola pre nás novinka v domácnosti. Je trochu iná práca oproti automatu, ale akonáhle to chytí človek do rukypríde a pochopí logiku nastavenia mletia a dávok, je to super! Kávovar je po zapnutí okamžite pripravený, mletie nie je hlučné, ranné espresso je hotové za 30 s. Veľmi sa mi páčilo vybalenie, krásne balenie, všetko v pokope. Súčasťou balenia je "barista kit", takže vám pri kúpe stroja nič nechýba a môžete hneď začať robiť kávu - naozaj ma príjemne prekvapili krásne hrnčeky, veľké balenie kávových zŕn, konvička na napenenie mlieka a všetko čo potrebujete k práci. Máme za sebou prvé desiatky káv a sme nadšení ľahkou prácou s kávovarom. Lungo, do ktorého naozaj tečie teplá iba voda bokom. Para, ktorá sa spustí okamžite a nemá žiadne výpadky. Cold press ako v šialenej kaviarni.

Overený zákazník Testuj.to Ondrej

Pridané: 10. novembra 2023

• Príslušenstvo Barista kit
  • kávovar pripraví vyššiu penu (t. j. penu na povrchu espressa)
  • jednoduché čistenie
  • je jednoducho super

Pákový kávovar EC255.T ma zaujal dizajnom, ktorý sa spoločnosti DeLonghi veľmi podaril. Jednoduché a kvalitné ovládanie pákového kávovaru a mlynčeka. Super je zadarmo ku kávovaru sada Barista Kit. Poradil sa doplnok v podobe kovového peniča a podložky. mlynček dosahuje presné mletie. kávovar umožňuje kontrolu počas procesu prípravy kávy. Pri správnom nastavení kávovaru dosiahneme dokonalú extrakciu kávy. Extrahovaná káva znamená harmonickú chuť so širokou škálou jemných nuáns podmienených potenciálom praženej kávy. Kávovar La Specialista nám pripraví dokonalú chuť kávy. Úloha obsluhy kávovaru (baristu) je nájsť správne mletie pre konkrétny spôsob prípravy kávy, čo oceňujem pri tomto kávovare.

DeLonghi Dedica EC 685.W

DeLonghi Dedica EC 685.W

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 9. novembra 2023

(naposledy upravené 9. novembra 2023)

Zakúpený v planeo.sk

Po prvej šálke prestal fungovať.
Výmenný....

Overený zákazník Testuj.to Adrián

Pridané: 31. októbra 2023

• Mlynček
  • Jednoduchá obsluha
  • Možnosť prípravy cold brew
  • Super darčeková sada
  • Tryska iba s jedným vývodom na paru

Po takmer troch týždňoch využívania tohto kávovaru značky De´Longhi môžem potvrdiť, že je to najlepší domáci pákový kávovar, s ktorým som mal skúsenosť. Ponúka všetko, čo potrebujete na prípravu kávy rovnakej kvality ako v kaviarni. Má vynikajúci a rýchly elektrický mlynček a celková obsluha kávovaru je veľmi jednoduchá. Jediným menším nedostatkom je šlahacia tryska s iba jedným vývodom na paru.

Overený zákazník Testuj.to Vojtech

Pridané: 30. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Mlýnek (nastavení jemnosti), nástavec na páku umožňující mletí přímo do páky bez neporadku
  • Síla a stabilita kompresoru, tichost při provozu
  • Robustnost přístroje, páky a tamperu
  • Příslušenství
  • Samostatný vývod pro teplou vodu (lungo, Americano...)
  • "pěkný kus nábytku"
  • I přes chybějící displej různé přídavné možnosti (čas vypnutí, čas předspareni....)
  • Tamper nesedí presne na páku
  • Tlakomer zo začiatku nefungoval ( spravilo silnejšie poklepanie na meradlo)
  • Lesklé a nerezové časti sa ľahko poškriabu
  • Zložitejšie nastavenie predsparenia, času vypnutia atď. - dá sa nastaviť len s návodom

"Kávovar funguje podľa očakávaní Niektoré neduhy verzie 9155 (uvedené v recenziách) sa zlepšili. Mlynček má dostatočnú rezervu pre espresso (napriek menšiemu počtu stupňov mletia ako má konkurencia). Kávovar má silný kompresor vytvárajúci stabilný tlak a stabilná para umožňuje vytvoriť dostatok mikropeny na latte a cappuccino. Výhodou je oddelenie pre espresso a paru - nie je potrebné čakať, na vyhladnutie prístro. Mierna automatizácia procesov (uvoľňovanie pary pomocou tlačidla, rýchle predvoľby, možnosti nastavenia...) zjednodušujú celý proces prípravy. Nováčik musí počítať s potrebnou dávkou trpezlivosti, kým si všetko vyskúša a osvojí si postupy. Podľa priloženého obrázkového návodu a YouTube je však možné pripraviť kávu ako z kaviarne.
Nesie všetky výhody a nevýhody technológie termobloku (v porovnaní s bojlerom), tamper nezapadá presne do sitka (má o niečo menší priemer), spočiatku nereagoval tlakomer (poklepaním sa rozbehol a odvtedy OK).
"

Silvercrest Retro 1973 SEML 1050 A1 červený

Silvercrest Retro 1973 SEML 1050 A1 červený

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Pridané: 30. októbra 2023

(naposledy upravené 30. októbra 2023)

Zakúpený v lidl.sk

Kavovar sa po 6 tich kavach pokazil

Overený zákazník Testuj.to Pavol

• veľmi podarené príslušenstvo
  • kvalita spracovania páky, parnej trysky a všetkých ovládacích prvkov
  • tichý a rýchly mlynček na kávu s 8 nastaveniami hrubosti mletia
  • možnosť nastavenia teploty vody
  • indikátor tlaku, pomocou ktorého prístroj pripravuje daný kávový nápoj
  • nádržka na vodu nie je na boku kávovaru
  • indikátor tlaku nie je digitálny, iba ručičkový, bez číselného označenia
  • nie je možné nastaviť dĺžku extrakcie kávy
  • pri napenení mlieka nepoznám jeho teplotu
  • pri vypnutí funkcie pary veľmi zvláštny zvuk "prepláchnutia"

Príprava dokonalého espressa je úplnou hračkou, pretože po počiatočnom nastavení kávovar ponúka celý rad príslušenstva, ktoré všetko uľahčí. Zaklapávací uzáver, ktorý po nasadení na páku/portfiltra namletá káva z mlynčeku dávkuje bez neporiadku naokolo. Nestane sa vám, že by sa namletá káva z mlynčeka/páky rozsypala nabok. Ďalším príslušenstvom, bez ktorého by to nešlo, je tamper alebo utláčadlo, na ktorom oceňujem, že to nie je utláčatko, ale poriadna "pečiatka", ktorou mletú kávu pekne vtlačíte do filtra v páke, a nesmiem zabudnúť na gumovú podložku, do ktorej páku najprv vložíte, ale táto podložka je taká "hlúposť", ale táto podložka je naozaj veľke ulahčenie, že z nej mám najväčšiu radosť, hlavne človek nemusí dávať páku na pracovnú dosku, takže táto jednoduchá gumová podložka je pre mňa veľmi dôležitá a zmysluplná. Pri príprave espressa potom oceňujem ukazovateľ tlaku v v baroch. Parná tryska má naozaj solídny výkon, mlieko je našľahané za pár sekúnd.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Zakúpený v Testuj.to

• Mlynček otáčanie je veľmi jednoduché
  • Samo vypínanie po nečinnosti
  • Krásne latte art
  • Šľahanie mlieka
  • Ohrievanie behom chvíľky
  • Jednoduchá údržba
  • Výbava balistická bedňa
  • Príslušenstvo skvelé
  • Dodanie na stránkach De´Longhi za 2-3 dni
  • Nejde presne nastaviť mlynček, hodilo by sa mi niečo medzi stupňom 4-5?

Z kávovaru De´Longhi La Specialista Arte Evo EC255.M som nesmierne nadšená, tento kávovar má všetko, čo som očakávala. Mlieko sa dá krásne našľahať, môžete si urobiť latte art, takže každý, kto k nám príde na návštevu, je nadšený, že káva chutí presne ako z kaviarne. Kávovar sa ani nemusí dlho zahrievať. Po približne 5 minútach nečinnosti sa sám vypne, takže sa nemusíte báť, že ste ho nevypli. Čo by som ešte vypichla, je jednoduché ovládanie mlynčeka. Smerom doľava a doprava.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Pekne vyzerá.
  • Pripravuje perfektnú kávu
  • Mlynček je skvelý na espresso aj na hrubšie mletie
  • Viac možností nápojov, nielen espressa
  • Príjemný workflow- za 2 minúty mám parádnu kávu
  • Na povrchu sú odtlačky a blbo sa čistia - možno by som volil farebnú variantu
  • Nejde regulovať trysku pary
  • Nieje tam preplachovacia mechanika - pre čistenie hlavy pustím edno espresso naprázdno.

Kávovar prekonal moje očakávania! Veľmi dobre vyzerá, kávu pripravuje úžasne a má veľmi príjemný work-flow. Do 2 minút mám pripravenú výbornú kávu. :) Mám skúsenosti s poloprofesionálnymi strojmi a tie neodpúšťajú, pol gramu navyše a vytečie nechutná káva, to sa mi pri tomto kávovare nedialo - je robený pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosti s pákou a nechcú sa hrať s nastavením mlynčeka a inými parametrami.
Aj mlynček je prekvapivo tiež veľmi dobrý! Používam len 1-2 hrubosti mletia, zvyšok používam na alternatívnu prípravu kávy, takže paráda! :)
Možnosť prípravy viacerých druhov nápojov je fajn, nemusím napríklad na Americano niekde vedľa ohrievať vodu, rovno mi natečie do hrnčeka.
Tryska na napenenie mlieka je dostačujúca, vždy som dostal penu, akú som chcel - ešte treba trochu praxe, desiate cappuccino už bude ako z kaviarne.
Celkovo je kávovar naozaj výborný! Mám len pár detailov, na ktoré by som podotkol. Celkovo sa jedná o veľmi dobrý stroj a reálne ho odporúčam, kde môžem.

Overený zákazník Testuj.to Samuel

Pridané: 25. októbra 2023

• Vyber napojov
  • Výbava už obsahom balenia
  • Čistota
  • Kvalita a precíznosť
  • Nemám čl nájsť

Pre nás, ktorí ocenia kvalitný nápoj a majú radi proces prípravy kávy vo vlastných rukách je tento kávovar ideálny. Zároveň však výrobca myslel na rôzne detaily aby príprava bola čo najjednochšia a bez neporiadku a rozsypanej kávy všade. Jednoduché ovládanie, rýchly proces. Reálne nemám čo vytknúť, fantastické.

Overený zákazník Testuj.to Adela

Pridané: 25. októbra 2023

• Jednoduchá obsluha
  • Rýchla príprava
  • Jednoduchá údržba
  • Skvelá chuť kávy
  • Perfektné napenenie mlieka
  • Dizajn
  • Lievik na presné dávkovanie a napenenie
  • Nastavenie mlynčeka ( ale to sa mi nepáči pri žiadnom kávovare) Odporúčam kupovať rovnakú kávu, aby ste nemuseli zakaždým prenastavovať :)

Kávovar na profesionálnej úrovni. Kávovar ma veľmi prekvapil svojou jednoduchou obsluhou, skvelou chuťou kávy, rýchlou prípravou a jednoduchou údržbou. Dokáže našľahať krásnu jemnú mikropenu, vďaka ktorej vyčarujete nielen lahodné, ale aj krásne kapučína. Tryska dokáže našľahať aj lahodné kakao alebo horúcu čokoládu. Funkcia Americano: Veľkou výhodou pri príprave dlhšieho espressa je, že pripravíte espresso, ktoré je následne pretečené vodou! (správne by malo espresso tiecť z mletej kávy 20- 30 sekúnd, počas tejto doby ste z kávy získali maximum, akonáhle káva tečie dlhšie, začne sa v hlave kávovaru prehrievať a pretekať už vyluhovanou kávou). Skvelá funkcia prípravy kávy Cold brew, ktorej výsledkom je lahodne osviežujúca káva s jemnými sladkými tónmi. Veľmi tento kávovar odporúčam všetkým milovníkom kávy.

Eta Artista Pro 5181 90000

Eta Artista Pro 5181 90000

Overený zákazník ETA.sk Overený zákazník

Pridané: 23. októbra 2023

Zakúpený v ETA.sk

Treba sa ešte presnejšie vyhrať s nastavením dávkovania kávy a bude to v pohode. Celková spokojnosť s produktom .

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Veľká nádržka na vodu
  • Chuťovo výborná káva
  • Technológia cold extraction
  • Kvalitná tryska na mlieko
  • Lesklé strany kávovaru občas zanechávaju odtlačky prstov

Kávovar pripravuje veľmi dobre espresso zo svetlej alebo tmavej praženej kávy, pričom v priloženom návode sú uvedené veľmi presné úrovne, na ktoré je potrebné nastaviť dávku kávy, ktorú integrovaný mlynčekv závislosti od stupňa praženia ticho namelie . Integrovaný "barometer" vám umožňuje sledovať, či je mlynček správne nastavený, takže príprava kávy sa stáva aj hrou. Samotné espresso, ktoré kávovar s vašou pomocou pripraví, je vynikajúce. Kávovar dokonale zvláda extrakciu kávy, zachováva chuťový profil kávy a výsledné espresso je radosť vychutnávať. To isté treba povedať aj o príprave mliečnych nápojov, kde si vďaka veľmi kvalitnej tryske na napenenie mlieka zvládnete výborné cappuccino či latte z pohodlia domova.

Kávovar je novo vybavený taktiež aj technológiou cold extraxtion, s pomocou ktorej a vo veľmi krátkom čase pripravíte chuťovo jemný, ale osviežujúci nápoj v štýle coldbrew.

Treba tiež zdôrazniť, že kávovar je veľmi kompaktný a vzhľadom ku "kovovému" prevedeniu vyzerá veľmi profesionálne.

Lelit Grace PL81T

Lelit Grace PL81T

Overený zákazník Dom Kávy Overený zákazník

Pridané: 16. októbra 2023

Zakúpený v Dom Kávy

• Krásne spracovanie aj ked niektoré prvky mohli byť menej plastik
  • super stroj pre domácich kávoholikov
  • dokážete na nom nastaviť ako má káva chuťiť
  • pre chutnú kávu vyžaduje aj kvalitný esspreso mlynček a kvalitnú kávu a tiež naučiť sa všetko zladiť
Klarstein Libeica TK57

Klarstein Libeica TK57

Overený zákazník Klarstein Monika

Pridané: 16. októbra 2023

Zakúpený v Klarstein

Kávovar nám postačuje. Jednoduchá obsluha, dostatočný tlak. Treba vedieť na ako hrubo namlieť kávu a ako silno ju utlačiť lebo v tom je veľký rozdiel ale kávovar si s tým vie poradiť.
Pre nás bolo dôležité aby vedel dostatočný tlak vyvinúť a to spĺňa. Všetko príslušenstvo je k nemu, sítko na jednu a dve kávy, s pákou sa dobre robí.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25