Eta Latteria 4180 90000

Tlak
15 bar
Počet pák

• , zakúpené v DOMOSS

Mám ho krátko ešte len tri týždne, zatiaľ som neobjavila nijaké chyby. Kávovar je pekný a káva je úžasná

• , zakúpené v DOMOSS

• nie je až tak komplikovaný ako väčšina nových spotrebičov. Káva je výborna a dá sa regulovať mniožstvo vody
    • zatiaľ som neobjavila, . Mám ho krátko

1.4 l
Tlak
15 bar
Počet pák

pákový kávovar • príkon 1 450 W • tlak až 15 barov • 1,4 l nádržka na vodu • vykurovací systém Thermoblock • transparentná nádržka na mlieko • individuálne nastavenie objemu kávy • výklopná tácka na malé espresso poháre • možnosť voľby 1 alebo 2 šálok kávy • plocha na nahrievanie šálok • hliníková páka a pretlakové nerezové sitká s dvojitým dnom • vyberateľná transparentná nádržka na vodu • vtláčadlo s odmerkou v balení • rozmery: 31 × 21 × 28 cm • dĺžka napájacieho kábla 0,75 m

• zatiaľ som neobjavila, . Mám ho krátko