Ariete 1389/13

Garantovaný nákup z MALL.SK

Info v obchodeZdarma95 % • 11 161×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 349×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €91 % • 503×Ďalšie informácie

15 bar
Počet pák

• retro dizajn

• zlý prístup k nádobke na vodu, nepraktické

Dňa 11.11.2017, som reklamovala kávovar na predajni NR. Obchod prekročil 30 dňovú reklamačnú lehotu. 30ty deň som volala na infolinku aký bude ďalší postup. V ten deň obchod poslal mail, či mám záujem o predĺženie reklamácie o 14 dní nakoľko tovar je stále v servise. Reagovala som, že záujem nemám, žiadam o vrátenie peňazí. Na druhý deň mi bol zaslaný mail, že reklamácia bola ukončená a je pripravená na vyzdvihnutie. o tovar záujem nemám ! do dnešného dňa peniaze vrátené neboli. Nikdy viac !

Typ
Počet druhov nápojov
Tlak
15 bar
Počet pák

pákový kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte • príkon 900 W • tlak 15 barov • 900ml nádržka na vodu • parná tryska • predhrievanie šálok • ukazovateľ teploty • ukazovateľ množstva vody

3zákazníci neodporúčajú produkt

• retro dizajn

• zlý prístup k nádobke na vodu, nepraktické

• Krásny dizajn, jednoduchá obsluha, spokojnosť :)
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Dizajn
    • Náročná údržba
    • Zle ovládanie
    • Vodova káva
    • Dlhé nahrievanie
    • Nestabilný prístroj

Kávovar neodporúčam, používanie hrozné, káva hrozná. Kávovar má zaujal svojim dizajnom, a informáciou že stroj vo vnútri je delonghi, s ktorým mám naopak dobrú skúsenosť. Zapínanie kávovaru zozadu je nepraktické, pričom konkrétne ten môj sa na prvý x nikdy nezapne, nádržka na vodu sa tiež plní zozadu, vo vnútri nadrzky ešte zavadzia hadička nasávania vody. Kávovar sa dlho zohrieva a ešte dlhšie pri napenovani mlieka.ak by som mala urobiť tri capuccina trvalo by mi to hodné dlho a kým by som skončila na prvom by mi pena dávno spadla. Káva je úplne vodova, miesto kávy tečie voda už po pár sekundách. Ak zostane páka v kavovare, voda stále kvapka, kávovar je nestabilný pri nasadzovaní páky sa bojím prevrhnutia. Umiestnenie napenovaca na mlieko je tiež veľmi nešťastne riešenie, keďže páka sa nasadzuje z rovnakej strany a napenovac zavadzia, nepríjemne najmä ak je horúci.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Nádherný vzhľad
    • Nevhodne použitý materiál na páke.

Káva je mútna a tým pádom znehodnotená.