Krups Opio XP 320830

Kávovar na espresso Opio pripraví skutočné espresso a krémové cappuccino priamo do vašej šálky, v profesionálnej kvalite, s výraznou arómou a chuťou. Funkcia ručného...
107 €
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant1,29 €94 % • 20 425×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €90 % • 4 200×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 326×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 910×Shop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

15 bar
Počet pák

• , zakúpené v Alza.sk

• Nekvalitný šmejd

Prvý kus som vracal na výmenu hneď na druhý deň, lebo nefungoval (nešlo čerpadlo), druhý vymenený kus vraciam, lebo tečie. Neuveriteľný šmejd.
    Z recenzii na Amazone vidno, že poruchovosť a tečenie týchto kávovarov nie je nič výnimočné.
    Má udávaný tlak 20bar, ale spraviť 2 espresá nedokázal, lebo nedokázal pretlačiť dvojitú dávku kávy v páke

Dobrý deň, bol som vlastníkom tohto kávovaru asi 4 hodiny. Prišiel vcelku rýchlo už asi na druhý deň od objednania. Keď mi prišiel z radosťou som si ho vybalil a dal vodu do nádobky a skúšal urobiť prvú kávu. Kávovar je malý ľahký a spätný. Možno až príliš. Keď si pripravíte kávu do páky a zatiahnete otočí vám aj kávovarom. Ale nevadí, prvá káva bola spravená a bola vynikajúca ešte asi nikdy som nemal tak krásnu cremu ako z tohto stroja. A to som nemal žiadnu prémiou kávu. Len niečo čo bolo v akcii v Bille. Po pol hodinke sa vrátim ku kávovaru a mlaka ako hrom. Vodička si pomaly razila cestu. Išla tak pomaly po kuchynskej linke že cez zahyb mi pekne vtekala do pribornika. Mária no nevadí všetko som vyčistil a vysušil. A pomaly som sledoval kde a ako to preteká. Žiaľ ako je nádobka na vodu tak netesnila. Tak po jednej minutej kuchynskej rolke a pól hodiny štelovania išiel naspäť do krabice a domkov. Čiže u mňa to nevyšlo ale nemyslím si každý kus bude taký. Držím palce, ale ako vravím káva a crema boli vynikajúce ❤️

• malý,šikovný
    • pekný design
    • chutná káva
    • dobrý napeňovač
    • Niekedy cez filter na dvojitú kávu nejde riadne káva,ale len kvapká,cez filter na jednu to je bez provlémov.

S produktom som spokojný až na tú záhadu s filtrom na dvojitú kávu.

Typ
Počet druhov nápojov
Tlak
15 bar
Počet pák

Funkcia ručného nastavenia pomáha dosiahnuť dokonalú chuť a konzistenciu, zatiaľ čo talianske čerpadlo s tlakom 15 barov zlepšuje extrakciu chuti bez nadbytočnej horkosti.

Manuálne nastavenie pre kávové nápoje podľa vlastných požiadaviek

Ručné nastavenie umožňuje úplnú kontrolu nad priebehom prípravy kávovej extrakcie. Výsledná chuť bude zodpovedať úplne vašim osobným preferenciám.

Pokročilá technológia hliníkového bojlera zabezpečuje rýchly ohrev, zatiaľ čo parná tryska pripraví cappuccino s bohatou penou. Skutočná chuť ide ruka v ruke s praktickým používaním a integrovaným úložným priestorom pre odmerku a vtláčadlo.

Parná tryska pre dokonalé cappuccino

Objavte dokonalú konzistenciou mliečnej peny, s ktorou pripravíte širokú škálu kávových nápojov. Užite si lahodné krémové cappuccino v pohodlí vášho domova. Zvoľte veľkosť kávového sitka na jednu alebo na dve šálky a pripravte si až dva nápoje súčasne.

Praktické funkcie

Lisovač, ktorý je súčasťou príslušenstva, je ideálny pre správne natlačenie mletej kávy. Pomocou odmerky môžete dávkovať ľubovoľné množstvo kávy a určiť si tak silu svojho nápoja. Produkt dopĺňajú vylepšené funkcie, vrátane vyberateľného zásobníka na vodu s objemom 1,5 l a ohrievač šálok, ktorý je prvkom profesionálnej prípravy kávy – kávovar Opio je mimoriadnym domácim kávovarom na espresso.

Špecifikácie

• malý,šikovný
    • pekný design
    • chutná káva
    • dobrý napeňovač

S produktom som spokojný až na tú záhadu s filtrom na dvojitú kávu.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Rychle nahriatie
    • Káva je výborná
    • Pekné prevedenie kávovaru

Kávovar prišiel doškriabaný

• Trochu hlučnejší,ale zatial funguje dobre.

Zatiaľ spoľahlivo funguje