DeLonghi Icona Vintage ECOV 311.BG

Pákový kávovar z radu Icona Vintage s nádherným dizajnom, s ktorým si jednoducho prípravíte lahodné espresso s orieškovou cremou či cappucino s krémovou mliečnou penou...
Garantovaný nákup z Mironetcz.sk

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 421 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 378 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €94 % • 501 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 497 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €79 % • 3 844 recenziíĎalšie informácie

Pákový kávovar z radu Icona Vintage vás uchváti nielen dizajnom, ale predovšetkým svojou funkčnosťou a lahodnou chuťou espressa s orieškovou krémou na povrchu. Okrem toho môžete, vďaka manuálnej dýze na napenenie mlieka, ľahko pripraviť lahodné cappuccino s krémovo mliečnou penou.

DeLonghi ECOV 311 BG

Počet druhov nápojov
Tlak
15 bar
Počet pák

• Mám expresova De longhi je ozaj super nádherný dizajn a perfektnú kavičku robí
  • , zakúpené v HEJ.sk

• najvacsou prednostou je vzhlad
    • kavu uvari chutnu
    • pri vareni kavy hrkoce :-(. Velmi.
    • pri vyklepavani kavoveho odpadu sa vyklepe aj sitko :-( - chyba packa, ktora by ho v pake udrzala, Nutne dokupit odklepavac.
    • Tiez v baleni chyba kefka na cistenie
    • Tamper na kavovare je skor na efekt nez na skutocne utlacenie kavy

kavovar ma oslovil svojim dizajnom a verila som, ze znacka De Longhi bude zarukou kvality.
    Dizajn nesklamal. Kava chuti, avsalk uzivatelsky komfort je tak mizerny, ze kupu tohto produktu lutujem.
    Urcite by som ho neodporucila nikomu, kto si varieva kavu denne a pre potesenie.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• splnil vsetky moje ocakavania
    • trosku rezonuje podtacka pri priprave kavy ale uz dlho som po nom tuzila takze mi je to jedno :)

odporucam a kupila by som si ho zas

15 bar
Počet pák

DeLonghi ECOV 311 BG

Kľúčové vlastnosti

• Parná dýza na napenenie mlieka (v2)
  • Nahrievač šálok
  • Tlak čerpadla 15 barov
  • Príprava 2 káv súčasne
  • Jednoduchá údržba
  • Automatické vypnutie

Kľúčové vlastnosti

Pripravte si kávu s ideálnou teplotou

Na dosiahnutie plnej arómy je dôležitá správna teplota vody, preto je kávovar vybavený bojlerom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý pripraví ideálnu teplotu podávanej kávy. Dva samostatné termostaty na reguláciu teploty vody a pary zabezpečia rýchle nahriatie celého systému.

Pripravte si kávu s ideálnou teplotou

Jednoduché ovládanie kávovaru

Ovládanie kávovaru je jednoduché, otočíte kolieskom alebo stlačíte tlačidlo a vychutnáte si svoj obľúbený nápoj. Balenie obsahuje sitká na prípravu jednej alebo dvoch šálok kávy, vďaka čomu zvládnete pripraviť 2 espressá súčasne bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu a chuť. Sitká majú dvojitú stenu, ktoré zaručia bohatú arómu a orieškovú cremu. K dispozícií je aj sitko vhodné pre pody E. S. E. Tlak 15 barov zabezpečí optimálnu extrakciu kávy.

Jednoduché ovládanie kávovaru

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Ak si radi vychutnáte krémové cappuccino, môžete si pripraviť mliečnu penu pomocou "Cappuccino systém". Integrovaná dýza na napenenie mlieka je pohyblivá a umožní autentickú prípravu kávových špecialít, či už je to jemné latte macchiato alebo intenzívne flat white.

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Zabudované utláčadlo na kávu

Kvalita ručne pripraveného espressa závisí ako na mletí kávy, tak aj na správnom utláčaní. Zabudované utláčadlo na kávu zabezpečí, že všetko čo potrebujete na prípravu kávy, je vždy po ruke, vďaka čomu si môžete vytúženú šálku kávy vychutnať takmer okamžite.

Zabudované utláčadlo na kávu

Extra funkcie kávovaru

Nastaviteľná výška odkvapkávacej miska umožňuje používanie šálok rôznej výšky. Môžete pripraviť kávu do elegantných pohárov na latte macchiato alebo do svojej obľúbenej šálky. Ideálna teplota podávanej kávy je garantovaná vďaka odkladacej ploche na nahrievanie šálok. Objem nádržky na vodu je 1,4 l.

Extra funkcie kávovaru

Komfort a jednoduché používanie

Pre maximálne pohodlie a radosť z každodenného používania kávovaru sú všetky diely ľahko prístupné. Nádržku na vodu jednoducho vyberiete a naplníte, odkvapkávaciu misku vyprázdnite bez väčšieho úsilia. Diely môžete umývať v umývačke riadu. Funkcia automatického vypnutia vám umožní šetriť energiu a životné prostredie, i keď zabudnete vypnúť kávovar. Kávovar umožňuje vložiť vodný filter alebo Softballs na zmäkčenie vody, čo vám zaistí dlhoročnú a efektívnu prevádzku.

Komfort a jednoduché používanie

Objavte jedinečnú kolekciu Icona Vintage

Rad kávovarov Icona Vintage je ideálnym spojením exkluzívneho dizajnu a vysokej kvality prevedenia. Kolekcia Icona sa inšpiruje odvážnymi líniami dizajnu 50. rokov a vďaka svojmu kovovému povrchu a charakteristickému tvaru vnesie do vašej domácnosti eleganciu v štýle retro.

Objavte jedinečnú kolekciu Icona Vintage

Výrobok talianskej značky De´Longhi.
Pákový kávovar z rady Icona Vintage, ktorý Vam pomôže pripraviť kávu ako od baristu.
Ochutnajte výborne esppresso, rovnaké jako v kaviarni. Ak máte radi mliečné kávy, zamilujete si trysku na paru. Zaistí Vam perfektné našľahanie mlieka, a tým aj dokonalý mliečny nápoj. Nádobka na vodu má kapacitu 1,4 l.
Kávovar je vhodný na mletú a porciovanou kávu (tzv. E.S.E. pody).
"DISCO CREMA"
je špeciálny disk u kávového sitka, ktorý Vám zaistí perfektné premiešanie kávy a tým zaistí hustú a bohatú penu na esppresse.
Pre ECO používanie ma kávovar automatické vypnutie, ktoré Vám ušetrí množstvo energie.
2 oddelené termostaty kontrolujú teplotu vody a pary.
Hmotnosť kávovaru je 4,1 kg
Kávovar ma tlak 15 bar.

Možné dokoupiteľné príslušenstvo:
Odvapňovač De´Longhi
Nový ekologický odvapňovací prostriedok pre ešte účinnejšie odstraňovanie vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Je vyrobený z prírodných a vysoko kvalitných surových materiálov, ktoré sú biologicky odbúrateľné a neznečisťujú životné prostredie.

• Objem: 500 ml - pre 5 cyklov odvápnenia.

Milk Clean
Milk Clean je špeciálny čistič zbytkov mlieka, vhodný pre automatické a manuálne čistenie všetkých zbytkov mlieka u peniacich trysiek a automatických systémov penenia. Milk Clean je dezinfekčný a antibakteriálny. Čistí bezpečne a dôkladne, ale zároveň je šetrný k chúlostivým povrchom. Dá sa tiež použiť na čistenie vonkajších častí prístroja a to na všetky nečistoty rastlinného či živočíšneho pôvodu.

• Objem 250ml.

Poháre
Ručne fúkane poháre s dvojitými termo stenami z borosilikátového skla. Môžu sa umývať v umývačke. Príjemne sa držia. Udržujú nápoje studené či teplé.

• 3 druhy: cappuccino, espresso, latte macchiato.

Káva Kimbo De´Longhi
3 druhy v balení 1kg alebo 250g:

• Classic (60% Robusta, 40% Arabica)
  • 100% Arabica,
  • Prestige (65% Arabica, 35% Robusta)

Mlynček na kávu
KG89 - mlynček s oceľovými kameňmi
KG 49 - mlynček s trieštivými nožmi

• údržba,
    • štýlový dizajn,
    • jednoduché používanie

Celkovo v mojej domácnosti prevláda retro štýl, preto bola voľba kávovaru v krémovej farbe jasná. Zatiaľ som s výberom veľmi spokojný. Pákový kávovar je cenovo prijateľný a jednoduchý na používanie aj pre netechnické typy. Kávičku si kupujem pomletú a chuť kávy z kávovaru sa nedá porovnávať. Kávu si najčastejšie vychutnávam na ceste do práce alebo na čerstvom vzduchu preto som si zakúpil aj delonghi termohrnček, ktorý skvelo spĺňa svoju funkciu.

• retro dizajn
    • príprava aj dvoch šálok naraz
    • čistenie páky po každej káve

Kávovar som dostala ako darček. Vždy som chcela pákový, pretože si rada vychutnávam aj prípravu kávy. Dizajn kávovaru je veľmi zaujímavý a tak je to aj skvelý doplnok do kuchyne.

• - pekný vzhľad
    • - relatívne dobrá cena
    • - kávovar veľmi hrkoce
    • - kávu pripravuje veľmi horúcu
    • - veľmi nekvalitný napeňovač mlieka
    • - pri odklepávaní kávy vždy vypadne aj sitko

Ak si radi pripravujete capuccino či iné typy mliečných káv, tento kávovar rozhodnete nie je správna voľba. Dizajnovo je veľmi pekný, ale užívateľsky nepriateľský.

• dobrá cena pekný dizajn
    • má rovnaký tlak ako vyšie rady, ktoré nie sú pákové, čo ma prekvapuje
    • vsimla som si ze chut a pena kávy závisí od druhu a sily kávy
    • snazim sa prist na to, ci koli velmi vapenatej vode alebo zaneseniu kavou obcas proste "nepretlaci". treba vyberat a cistit aj gumicku z nadstavca na kavu, lebo ma v podstate dvojite dno a tam je po par kavach vela usadenych necistot

drnčí len o trocha viac ako automatické delonghi ktoré stojí 350 €, takze som si zvykla. neodporucam kupit narocnym kavickarom, jedine pouzivat silne kavy.

• Dizajn
    • - nerobí až takú hustú penu
    • - dosť drnčí- tak si rukou pridržiavam vrch prístroja, aby som všetkých doma nepobudila

Mám ho 3 roky. Kúpila som ho kvôli dizajnu, a predpokladala som, že značka je aj zárukou kvality. To drnčanie mi ale vadilo dosť, a aby bola pena aspoň trochu bohatšia, tak som kúpila radšej oveľa menšie šálky, a dávam množstvo kávy ako na dve. Včera sme mali oslavu, išiel ešte úplne v poriadku, dnes ráno sa mi už nedala spraviť káva. Asi umrel- bez varovania. Čistila som ho pravidelne. Som sklamaná.

• iba vzhľad
    • -Nezmestí sa tam normálna šálka
    • - malú kávu viem vypustiť na 3x, nakoľko neohreje dosť vody a kontrolka zhasne
    • - káva je slabá a studená
    • - v podstate najhorší kávovar čo som mala

Určite neodporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• najvacsou prednostou je vzhlad
    • kavu uvari chutnu
    • pri vareni kavy hrkoce :-(. Velmi.
    • Tiez v baleni chyba kefka na cistenie
    • Tamper na kavovare je skor na efekt nez na skutocne utlacenie kavy

• Pekny dizajn, dobra kava, celkom jednoduchy na cistenie
    • pri robeni kavy je dost silna vybracia ktora trasie spodnou mriezkou a hornym vekom na vodu a tym padom to cele dost hlucne.
    • Chybala nam funkcia davkovania vody ked nechate pristroj robit kavu bude liat vodu az kym ho nevypnete,
    • Po 5 rokoch a podotymam dobreho starania sa, prestal fungovat a v oprave povedali ze vnutro uz drzala len hrdza... :(

Viac krajsi ako funkcny

• , zakúpené v NAY Elektrodom